Wykład 'Teletechnika w nowoczesnych wnętrzach’

Teletechnika w nowoczesnych wnętrzach – otwarty wykład i konsultacje na Żoliborzu

Centrum Sztuki Fort Sokolnickiego, K4 Home i Stowarzyszenie Teletechników zapraszają na otwarty wykład i konsultacje ?Teletechnika w nowoczesnych wnętrach?, który odbędzie się 9 czerwca (poniedziałek).

O czym mówimy
Podczas wykładu prezentowane są idee projektowania współczesnych wnętrz prywatnych w aspektach: funkcjonalności, optymalizacji przestrzeni, komfortu, bezpieczeństwa, estetyki, ekonomii, indywidualizmu i prestiżu. Omawiane są wpływy nowych trendów i rozwiązań technicznych na potrzeby ludzkie oraz na formę i funkcje wnętrz.

W ciekawy i uporządkowany sposób prezentowany jest przegląd różnego typu rozwiązań, które powinny lub mogą znaleźć się w nowoczesnym domu czy mieszkaniu. Przedstawiane są możliwości jakie są w obszarze poszczególnych instalacji:
– Oświetlenie
– Sieci komputerowe
– Dostęp do Internetu
– Instalacje odbioru telewizji
– Automatyka domu, inteligentny dom
– Instalacje multimedialne, kino domowe nagłośnienie
– Domofony
– Systemy alarmowe i monitoring
– Instalacje elektryczne

Dla kogo?
Zapraszamy osoby budujące dom, planujące remont, zakup mieszania, aranżację wnętrz i tych którzy interesujące się architektura i techniką.

Konsultacje
Po wykładach prelegenci są dyspozycji uczestników spotkania i udzielają indywidualnych konsultacji. W przypadku dużego zainteresowania organizowane będą dodatkowe terminy konsultacji indywidualnych.

Wstęp wolny, rezerwacja uczestnictwa
Szczegóły www.konsultacje.k4home.pl

Teletechnika w nowoczesnych wnętrzach - otwarty wykład i konsultacje na Żoliborzu

Teletechnika w nowoczesnych wnętrzach – otwarty wykład i konsultacje na Żoliborzu