Teatr improwizacji „Impro Fort”

?Impro Fort? to wyjątkowy, improwizowany projekt komediowy! Sceniczne spotkanie osób związanych z teatrem, kabaretem, stand up?em, rysunkiem, konferansjerką zaowocuje ponad godzinnym pokazem krótkich form improwizacyjnych.

Na scenie pojawili się:

 AGATA BIŁAS –  korzystając z niewielkiego wzrostu stara się wmieszać niepostrzeżenie w różne  grupy kabaretowe i improwizacyjne ( m. In. Dźwięk Dż ). Czasami zostaje  zauważona. Najchętniej wystepuje w Stadzie. Stadzie Umtata. I w Impro Forcie.

KAROLINA PAŃCZYK ? improwizatorka, kabareciarz w ?Paszkocie?. Zbieraczka tytułów naukowych (mgr polonistyki, licencjat z Wiedzy o Kulturze ? w trakcie) i niekwestionowana mistrzyni w noszeniu ekstremalnej liczby toreb na raz, których masa jest odwrotnie proporcjonalna do jej wagi.

IZA KAŁA – aktorka,  one-woman-szołka, stand uperka, konferansjerka.  Występowała wszędzie z wyjątkiem Korbielowa i paru innych. Mieszkała wszędzie.  Twardzielka: biega mimo dyskomfortu w prawym kolanie.

GRZEGORZ DOLNIAK – Kabareciarz z wyboru, konferansjer z powołania, animator kultury z zacięcia, solista z nadania, rysownik z zaskoczenia.  Rozpoczął w kabarecie, gdzie skończy jeszcze nie wie, ale szuka i znajdzie.

ŁUKASZ ŁAWNIACZAK ? Improwizator , aktor.  Jest z Gdańska. Jest z Warszawy. Jest historykiem. Jest programistą. Jest łysy. Jest fanem Chewbaki. Nosi trampki.

ALAN PAKOSZ –  z urodzenia Krakowianin, z wyboru Warszawiak.  Improwizator, kabareciarz, aktor, konferansjer, czyli jednym słowem freelancer (lub jak kto woli – bezrobotny). Człowiek orkiestra, lecz bez poczucia rytmu.

PRZEMEK REDKOWSKI – aktor, konferansjer . Od 10 lat związany z krakowskim teatrem Bagatela. Szerszej widowni znany między innymi z serialu Barwy Szczęścia.  Znak zodiaku wodnik, rozmiar buta 42:)

 

Dziękujemy,

Centrum Sztuki FORT Sokolnickiego

Teatr Improwizacji - Impro Fort