O NAS

Centrum Sztuki FORT Sokolnickiego to jedyne w swoim rodzaju miejsce.

Brama wejściowa do Fortu Sokolnickiego.
Brama wejściowa do Fortu Sokolnickiego.

Dogodnie ulokowane na Warszawskim Żoliborzu w zacisznym Parku Żeromskiego prowadzi aktywną działalność na styku kultury, sztuki i biznesu. Ta historyczna, XIX- wieczna budowla kryje w sobie obszerny, pokryty szklanym dachem dziedziniec ? znakomitą przestrzeń do wszelkich realizacji. Jest jednocześnie salą weselną, miejscem bankietowym, galerią, teatrem, kinem, bywa salą koncertową, estradą i wybiegiem dla pokazów mody.

W ciągu dnia otoczony zielenią dziedziniec służy, jako miejsce spotkań na lunch lub na pyszną kawę przy nastrojowej muzyce w zaciszu murów Fortu.

Naszym celem jest, by wizyta w Forcie była wyjątkowym przeżyciem dla każdego Gościa?

Zapraszamy na wirtualny spacer  po Forcie Sokolnickiego!

LOKALIZACJA

Lokalizacja naszego obiektu jest bez wątpienia jednym z naszych atutów.
Idealne położenie w Parku Żeromskiego na zielonym zacisznym Żoliborzu tuż obok Placu Wilsona.
Szybki i wygodny dojazd z Centrum (metro, tramwaje, autobusy) oraz przyjemny 20-minutowy spacer od Starego Miasta, gdzie znajduje się większość hoteli oraz siedzib firm i administracji rządowych. Dodatkowo, bezpośrednie usytuowanie przy Wisłostradzie gwarantuje szybka komunikację własnym autem z innych części miasta i okolic.

Do Fortu można dostać się zarówno przez park od strony Pl. Wilsona oraz od ul. Czarnieckiego.

Od strony ul. Czarnieckiego znajduje się parking. Samochody mogą również parkować przy ul. Krasińskiego na odcinku między Pl. Wilsona a Wisłostradą.

Szklany dach Fortu Sokolnickiego.
Szklany dach Fortu Sokolnickiego.

ZESPÓŁ FORT

Jesteśmy zgranym zespołem osób z pasją, doświadczeniem oraz indywidualnym podejściem do Klienta. Każdy Event to dla nas nowa przygoda 🙂

Zapraszamy do współpracy!