Festiwal Empatii w Działaniu

Co ma wspólnego ze sobą budowanie dialogu w środowisku lokalnym z wspieraniem komunikacji w firmie rodzinnej? Rozwijanie kultury organizacyjnej w korporacji z alternatywną edukacją? Rdzeniem obu działań jest współpraca oparta na empatii. To trudna sztuka przekraczania stereotypów, rozwijania głębokich kompetencji i budowania nowatorskich metodologii. Sztuka fascynująca, tworząca w efekcie procesy rozwoju. Jak to robić mądrze i efektywnie? O tym porozmawiamy podczas Festiwalu.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą wzbogacić swój warsztat pracy, rozwinąć metodologie, lepiej zrozumieć mechanizmy zmiany społecznej. Będą z nami osoby zaangażowane w projekty edukacyjne, menadżerowie z wielu gałęzi biznesu, przedsiębiorcy społeczni, przedstawiciele firm rodzinnych, turkusowych, innowatorzy społeczni, wolontariusze i wielu innych ciekawych ludzi. Ty też możesz z nami być! Będzie dużo inspiracji i możliwości nawiązania współpracy.

W oparciu o formułę konferencji „open space” stworzymy możliwość spotkania się różnych środowisk, nurtów, projektów. Proponujemy debaty, warsztaty, spotkania w małych grupach oraz dużo okazji do indywidualnych rozmów.

Strona internetowa: http://www.akcja-empatia.pl/festiwal/

Link do Zapisów: https://goo.gl/fUToRZ

KIEDY: 14-17 czerwca 2018
GDZIE: Fort Sokolnickiego Czarnieckiego 51
WIĘCEJ INFORMACJI: http://www.akcja-empatia.pl/festiwal/
FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY: https://goo.gl/fUToRZ
KONTAKT: biuro@akcja-empatia.pl | (22) 615 52 40

14-15.06.2018 | KONFERENCJA
16-17.06.2018 | WARSZTATY