Bajkowy sierpień

Zrzut ekranu 2016-07-29 o 15.11.23

Paramount Channel HD i Centrum Sztuki Fort Sokolnickiego zapraszają za niedzielne seanse dla najmłodszych. Milusińscy razem z najbliższymi mają okazję obejrzenia swoich ulubionych postaci filmowych na dużym ekranie!

Dodatkowo w sierpniowe niedziele w godzinach 12-16 zapraszamy na obiady rodzinne z 10% zniżką!

07.08.2016, GODZ. 15, wstęp wolny

?HUGO I JEGO WYNALAZEK? REŻ. MARTIN SCORSESE, WYSTĘPUJĄ: KINGSLEY BEN, BUTTERFIELD ASA, BARON COHEN SACHA, 2011R., 2H 7MIN.

Sprytny i pomysłowy Hugo odkrywa sekret pozostawiony przez ojca i rusza na spotkanie tajemniczej przygody, która zmieni wszystko wokół niego wiodąc do pięknego i bezpiecznego miejsca, które będzie mógł nazwać domem. Zdobywca Nagrody Akademii, reżyser Martin Scorsese zaprasza do wzięcia udziału w niezwykłej podróży, którą krytycy zgodnie okrzyknęli ?cudem, z którego powstają marzenia?.

14.08.2016, GODZ. 15, wstęp wolny

?MUSTANG Z DZIKIEJ DOLINY? REŻ. LORNA COOK, KELLY ASBURY, WYSTEPUJĄ: JEFF LEBEAU, CHOPPER BERNET, DANIEL STUDI, 2002R., 1H 30MIN.

Spirit to rozbrykany mustang przemierzający prerie Dzikiego Zachodu. Napotykając na swojej drodze po raz pierwszy człowieka, Spirit sprzeciwia się zniewoleniu, co nie staje jednak na drodze jego przyjaźni z młodym Indianinem. Nieustraszony rumak znajduje również szczęście w postaci pani swego serca – klaczy Rain.

21.08.2016, GODZ. 15, wstęp wolny

“PINGWINY Z MADAGASKARU?, REŻ. SIMON J. SMITH, ERIC DARNELL, WYSTĘPUJĄ: TOM MCGRATH, CHRIS MILLER, CHRISTOPHER KNIGHTS, 2014R., 1H 32MIN.

Skipper, Kowalski i Rico to pingwiny z Antarktydy. Niespodziewanie im oczom ukazuje się jajko, z którego wykluwa się nowy, mały ptak-nielot, Szeregowy. Od tej chwili mija 10 lat, a światu zagraża niejaki dr Oktawiusz Mackiewicz przybierający postać ośmiornicy Dave’a. Nieloty wraz z pomocą zespołu Północny Wiatr, łączą siły i postanawiają powstrzymać złowrogiego doktora. Jeśli ich misja się nie powiedzie, świat będzie należał do złowrogiego doktora.

28.08.2016, GODZ. 15, wstęp wolny

?KUNG FU PANDA?, REŻ. MARK OSBORNE, JOHN STEVENSON, WYSTEPUJĄ: JACK BLACK, DUSTIN HOFFMAN, ANGELINA JOLIE, 2008R., 1H 32MIN.

Bohaterem animacji jest przesympatyczny i nieco niezdarny miś panda o imieniu Po, który ‘śni o kung fu’. Przypadek sprawił, że został wybrany na nowego mistrza wschodnich sztuk walki. Zanim to jednak nastąpi, będzie musiał przekonać nauczyciela kung fu i jego pięciu podopiecznych, iż wybranie go na Smoczego Wojownika nie było przejawem demencji starczej twórcy kung fu.